kandydatów

Etat Social Media Manager

Firma: Golds Tech miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 6988743, z dnia 2022-05-11

Golds Tech

GoldsTech Sp. z o.o. jest agencją back-office zorientowaną na marketing i design z siedzibą w Krakowie. Współpracujemy głównie z norweskimi firmami, pomagając im w marketingu, utrzymaniu stron internetowych, zarządzaniu biurowym i nie tylko. Poszukujemy kogoś, kto jest zainteresowany pracą zdalną z krakowskiego biura i dołączeniem do naszego zespołu! Wielkim plusem będzie umiejętność mówić lub czytać po norwesku.

Social Media Manager

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: SMM

Opis stanowiska

  • Adobe Creative Suite (tj. Illustrator, Photoshop, InDesign, Acrobat Professional)
  • opracowywać kreatywne i angażujące posty i strategie w mediach społecznościowych
  • zarządzać codzienną obsługą wszystkich kanałów mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn, Facebook, Instagram, Tiktok i YouTube, dostosowując treści do różnych kanałów.
  • nadzorować, planować i dostarczać treści na różnych platformach za pomocą narzędzi do planowania, takich jak Hootsuite
  • monitorować, śledzić, analizować i raportować wyniki na platformach społecznościowych za pomocą narzędzi z analizą i wglądem
  • wyznaczać cele zwiększające świadomość marki i zwiększające zaangażowanie klientów
  • zarządzać budżetem reklamy w mediach społecznościowych
  • zaprojektowanie treści na wyjątkowe wydarzenia
  • projektować wizualne kampanie marketingowe online i offline

Wymagania

Kwalifikacje

Kwalifikacje, których szukamy, wynikają głównie z wcześniejszego doświadczenia zawodowego i umiejętności, które posiada kandydat. Jednak ważne jest, aby kandydat miał doświadczenie lub wiedzę w sferze design i tworzenia treści.

Umiejętności

  • Dobre zrozumienie korzystania z różnych platform mediów społecznościowych (Facebook, Instagram itp.), szczególnie w odniesieniu do reklamy/brandingu i klientów.

  • Znajomość pakietu Adobe Creative Suite (tj. Illustrator, Photoshop, InDesign, Acrobat Professional)

  • Znajomość i zrozumienie algorytmów i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek

  • Wielkim plusem będzie znajomość języka norweskiego.

  • Znajomość angielskiego na poziomie B1/B2 jest wymagana.

  • Elastyczność, entuzjazm i chęć uczenia się nowych umiejętności i dzielenia się wiedzą z zespołem

  • Znajomość pakietu Microsoft Office (PowerPoint, Excel i Word)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie oparte jest na doświadczeniu i umiejętnościach.
  • Godziny pracy
  • Zwykle praca jest w normalnych godzinach biurowych, od 9 do 17:30, od poniedziałku do piątku Czasami jednak można pracować dłużej, także wieczorami i w weekendy, jeśli trzeba zakończyć kampanię.