kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. e-learningu

Firma: Nowy Styl miejsce pracy: Kraków

Specjalista / Specjalistka ds. e-learningu
Miejsce pracy: Kraków
Numer referencyjny: HR/01/22
Twój zakres obowiązków:
  • tworzenie lekcji w dedykowanym programie we współpracy z klientem wewnętrznym
  • obsługa platformy e-learningowej, w tym: zakładanie kursów, przygotowywanie ankiet i testów, tworzenie stron dedykowanych konkretnym szkoleniom, rozwiązywanie wszelkich problemów zgłaszanych przez użytkowników, raportowanie (przygotowanie raportów ze szkoleń, testów, ankiet w różnych konfiguracjach)sporządzanie analiz, raportów oraz przygotowywanie rekomendacji
  • współudział w realizacji i wdrażaniu projektów transformacji cyfrowej HR
  • poszukiwanie i wdrażanie efektywnych rozwiązań cyfrowych w obszarze szkoleń
  • administracja procesów szkoleń i rozwoju w systemie HR
Nasze wymagania:
  • minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z e-learningiem (przy produkcji contentu, zarządzaniu procesem szkoleń e-learningowych)
  • jesteś nastawiony_a na współpracę w zespole, a komunikacja z ludźmi jest Twoją silną stroną
  • jesteś osobą proaktywną, wielozadaniową i samodzielną w organizacji pracy i rozwiązywaniu problemów
  • znasz programy Articulate Storyline 3 oraz programy do obróbki audio, tworzenia grafik, infografik i filmików szkoleniowych
  • znasz programy z grupy MS Office (Excel, PowerPoint)
  • posiadasz wiedzę/doświadczenie w obszarze szkoleń i rozwoju
  • portfolio zaprojektowanych kursów e-learningowych
Mile widziane:
  • znasz nowoczesne techniki oraz metody wykorzystywane w projektowaniu szkoleń e-learningowych
  • znajomość języka angielskiego, francuskiego i/lub niemieckiego
Oferujemy:
  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
  • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
  • pyszna kawa codziennie i o każdej porze dnia
Benefity:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.NowyStyl.com

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.