kandydatów

Etat Trener Produktowy z j. francuskim

Firma: Nowy Styl miejsce pracy: Kraków

Trener Produktowy z j. francuskim
Miejsce pracy: Kraków
Numer referencyjny: TP/01/22
Twój zakres obowiązków:
  • prowadzenie szkoleń produktowych w zakresie profesjonalnych produktów wyposażenia wnętrz biurowych w Polsce i w naszych oddziałach zagranicznych, ze szczególnym uwzględnieniem Francji
  • przygotowanie i realizacja szkoleń produktowych on-line oraz video kursów na platformie e-learningowej
  • doradztwo dla kluczowych klientów w zakresie ergonomii miejsca pracy
Nasze wymagania:
  • bardzo lubisz występować publicznie oraz przekazywać wiedzę innym, w tym także dobrze czujesz się przed kamerą
  • umiesz obsługiwać programy, które wspierają szkolenia/spotkania on-line (Zoom, Click Meeting itp.)
  • znasz język francuski (minimum C1/C2) oraz potrafisz się w nim swobodnie komunikować, występować publicznie
  • masz doświadczenie w tłumaczeniu materiałów, dokumentów na język francuski oraz potrafisz wykonywać tłumaczenia ustne
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • szybko się uczysz i chcesz rozwijać
  • łatwo nawiązujesz kontakty i budujesz relacje
  • jesteś osobą aktywną, pomysłową, wychodzącą z inicjatywą
  • mile widziany język angielski w stopniu komunikatywnym
Oferujemy:
  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio produktów
  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • pozyskanie zaawansowanej wiedzy ergonomicznej, wiedzy na temat trendów biurowych oraz designu w przestrzeni publicznej
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
  • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
  • pyszną kawę codziennie i o każdej porze dnia
Benefity:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.NowyStyl.com

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.