kandydatów

Etat Kierownik Marketingu

Firma: Słowianka Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Slowianka Nail Trends to marka stworzona z pasji do pięknych paznokci – bo to one są wizytówką każdej kobiety. Wyznaczamy trendy w stylizacji paznokci.

Kierujemy się sztuką, profesjonalizmem oraz wiedzą, które są tak mocno zakorzenione w naszych działaniach. Inspirujemy się światem mody i kultury popularnej znanej nam na całym świecie. Nie lubimy nudy, wolimy odróżniać się od pozostałych, dlatego połączmy nasze talenty w całość, żeby stworzyć coś niezwykłego.

Kierownik Marketingu
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej oraz sprzedażowej,
  • Sporządzanie raportów i analiz mierzących efektywność z podjętych działań,
  • Zarządzanie zespołem,
  • Nadzór i współpraca z firmami zewnętrznymi (m.in. obsługa e-commerce / SEO / SEM),
  • Udział w wydarzeniach branżowych i promocyjnych,
  • Opracowanie oraz zarządzanie działaniami takimi jak – kampanie promocyjne (Instagram, Facebook, Ticktok, Youtube, LinkedIn); wprowadzenie produktów na rynek; budżetowanie,
  • Analiza rynku, konkurencji oraz przewidywanie trendów.
Wymagania:
  • Doświadczenie w tworzeniu i implementacji strategii marketingowej,
  • Doświadczenie min. 3 letnie w zarządzaniu zespołem,
  • Znajomość bieżących trendów i narządzi marketingowych w branży Beauty poparta wynikami z prowadzonych działań,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację – warunek konieczny,
  • Umiejętność radzenia sobie z presją czasu oraz z zarządzaniem kilkoma projektami naraz,
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji,
  • Gotowość do pracy stacjonarnej.
Oferujemy:
  • Preferowaną formę zatrudnienia,
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Zniżki na produkty firmowe,
  • Pracę w środowisku, które daje nieustanne możliwości rozwoju,
  • Codziennie pyszną kawę i pracę w zgranym zespole.
DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ

Masz okazję pracować dla firmy, która da Ci dużo swobody, ale będzie oczekiwała odpowiedzialności za proponowane rozwiązania. U nas Kierownik, to osoba, która deleguje, ale też samodzielnie wykonuje wiele zadań a ich realizacja powinna być przykładem dla współpracowników.

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, która chce osiągnąć sukces, to zostanie to zauważone i docenione. Każdy Twój pomysł i inicjatywa, będzie mile widziana a wręcz oczekiwana. Rozwijamy się w rekordowym tempie, więc możliwości rozwoju są realne i osiągalne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszelkich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, moim życiorysie, CV oraz liście motywacyjnym przez Slowianka Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie oraz Nataliię Larina prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą: NL Slowianka Nataliia Larina z siedzibą w Krakowie, posiadających łącznie status współadministratorów danych osobowych - na potrzeby obecnej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Dane osobowe, o których mowa w art.221 § 1 kodeksu pracy przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) i c) RODO.

Dane osobowe, o których mowa w art.221a § 1 kodeksu pracy przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, tj. wyłącznie za zgodą kandydata. Kandydat podając te dane w życiorysie, CV lub liście motywacyjnym zgadza się na ich przetwarzanie przez Slowianka Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie oraz Nataliię Larina prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą: NL Slowianka Nataliia Larina z siedzibą w Krakowie, posiadających łącznie status współadministratorów danych osobowych.