kandydatów

Etat Operator maszyn stolarskich

Firma: Intar Sp. z o.o miejsce pracy: Kraków

INTAR Sp. z o.o. jest firmą handlowo – usługową posiadającą strukturę wielooddziałową z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim oferującą materiały płytowe, akcesoria do produkcji mebli oraz materiały wykończeniowe a także usługi cięcia i okleinowania płyt.

W związku z planami rozwoju,

Intar Sp. z o.o.

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn stolarskich
Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki:
  • Obsługa maszyn stolarskich (piła panelowa, piła formatowa, okleiniarka)
  • Cięcie elementów według rysunków technicznych
  • Kontrola jakości elementów
  • Przygotowywanie towaru do transportu
Wymagania:
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Umiejętność obsługi maszyn stolarskich (piła panelowa, piła formatowa, okleiniarka)
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Zainteresowania techniczne
  • Dokładność oraz sumienne podejście do powierzonych obowiązków
Oferujemy:
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym
  • Prace w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bezpieczne środowisko pracy
Prosimy o zawarcie w cv jednej z poniższych klauzul:

1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INTAR sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w załączonym przeze mnie dokumencie CV na potrzeby bieżącej rekrutacji.

2) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INTAR sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w załączonym przeze mnie dokumencie na potrzeby bieżącej i przyszłych rekrutacji..

KLAUZULA INFORMACYJNA
Administratorem danych jest INTAR sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Odolanowska 60, 63-40 Ostrów Wielkopolski.
Dane zbierane są dla potrzeb bieżącej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się na adres korespondencyjny Administratora.
Podstawą prawną przetwarzania danych kandydata jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO – powszechnie obowiązujące przepisy prawa, art. 6 ust. 1 lit. a RODO (zgoda) dotycząca danych dodatkowych nie wskazanych w Kodeksie Pracy dla potrzeb przyszłej i bieżącej rekrutacji, 6 ust. 1 lit. b RODO (w celu zawarcia umowy na żądanie osoby, której dane dotyczą), art. 6 ust. 1 lit. d- w celu ochrony żywotnych interesów osoby, której dane dotyczą oraz art. 6 ust. 1 lit. f RODO – (prawnie uzasadniony interes administratora - możliwość kontaktu z kandydatami oraz obrona przed roszczeniami).Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i możliwe jedynie z inicjatywy kandydata. Państwa dane w procesie rekrutacji nie będą udostępniane innym podmiotom. Przysługuje Państwu prawo do żądania zaprzestania przetwarzania Państwa danych poprzez cofnięcie zgody dotyczącej przetwarzania danych wszystkich lub określonych danych, wysyłając wiadomość na wskazany powyżej adres mailowy. Ma Pani/Pan, także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy dotyczące danych osobowych. Państwa dane będą przetwarzane: w przypadku bieżącej rekrutacji – przez 12 miesięcy od wyrażenia zgody, w przypadku zgody na przyszłą rekrutację przez 18 miesięcy.