kandydatów

Etat Technik Obiektu / Koordynator Techniczny

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Kraków

Technik Obiektu / Koordynator Techniczny
Miejsce pracy: Kraków

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

OFERUJEMY:
  • Pracę w nowoczesnych budynkach, na których firma wdraża nowe rozwiązania technologiczne,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, inne),
  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.
ZADANIA:
  • Bieżąca obsługa techniczna obiektów biurowo/logistycznych lub biurowo/magazynowych,
  • Utrzymanie w prawidłowym stanie systemów i urządzeń technicznych,
  • Codzienne kontrole autonomiczne pod kątem technicznym instalacji obiektowych i pomieszczeń technicznych,
  • Pozostawanie w gotowości i szybkie reagowanie na występujące usterki oraz awarie na obiekcie,
  • Wykonywanie drobnych prac naprawczych, montażowych, ogólnobudowlanych.
  • Wykonywanie przeglądów urządzeń i instalacji.
OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe w utrzymaniu budynków,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze budynków biurowo/logistycznych lub biurowo/magazynowych.
  • Znajomość instalacji i systemów budynkowych takich jak: niskoprądowe, elektryczne, BMS.
  • Uprawnienia kwalifikacyjne z SEP
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Excel, Word)
  • Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność.
  • Gotowość do pracy w wybrane weekendy.