kandydatów

Etat Nauczyciel / Pedagog

Firma: Małopolskie Centrum Edukacji Lokomotywa Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Żłobki i Przedszkola „Lokomotywa” powstały w 2013 roku, i dzięki dofinansowaniu z funduszy europejskich mogły stać się niezwykłym, kolorowym miejscem nauki i zabawy dla najmłodszych, a rodzicom zagwarantować bezpieczeństwo, wszechstronny rozwój oraz opiekę na najwyższym poziomie dla ich Pociech.

Od początku działalności miały na celu towarzyszenie dzieciom w poznawaniu świata, oraz umożliwienie im odkrywania i rozwijania zainteresowań, w atmosferze radości, akceptacji oraz bezpieczeństwa. Bogata oferta bezpłatnych zajęć dodatkowych, a także doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników pozwalają te cele konsekwentnie realizować.

Nauczyciel / Pedagog
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:

Przedszkole Lokomotywa zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego / pedagoga!

Poszukujemy osoby kreatywnej, sumiennej, pełnej pasji do pracy z dziećmi, która będzie towarzyszyć naszym Podopiecznym w codziennym poznawaniu świata.

Jeżeli:
  • ukończyłeś pedagogikę przedszkolną lub posiadasz kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela-pedagoga w przedszkolu,
  • uwielbiasz pracę z dziećmi i łatwo nawiązujesz z nimi kontakt,
  • jesteś kreatywny, sumienny, odpowiedzialny i angażujesz się w wykonywane obowiązki...

dołącz do załogi Przedszkola Lokomotywa!

PS. Kwalifikacje do prowadzenia zajęć dodatkowych oraz doświadczenie w pracy z dziećmi będą dodatkowym atutem!

Co oferujemy?
  • stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie uznaniowe,
  • pracę w przestronnych, nowoczesnych, kolorowanych salach,
  • dofinansowane studia podyplomowe,
  • stałe doposażenie w materiały i pomoce dydaktyczne, zabawki,
  • przyjacielską atmosferę,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym awansu zawodowego nauczycieli.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-04-2022
Wyświetleń: 152