kandydatów

Etat Account Manager

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 6830358, z dnia 2022-04-08

Klient portalu Praca.pl

Dla naszego klienta z branży HR poszukujemy osoby na stanowisko Account Manager, która dołączy do prężnie rozwijającego się działu sprzedaży!
Szukamy osób, które będą skupiać się na pozyskiwaniu nowych klientów.

Account Manager

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Sprzedaż produktu z obszaru HR
  • Budowanie relacji z partnerami
  • Realizowanie celów sprzedażowych

Wymagania

  • Min. rok doświadczenia w sprzedaży produktów z branży HR
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji
  • Zainteresowanie obszarem sprzedaży, nowymi technologiami oraz marketingiem
  • Praca z nastawieniem na realizację celu
  • W przypadku obcokrajowców wymagana jest bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Indywidualny budżet szkoleniowy
  • Imprezy integracyjne
  • Wynagrodzenie:
    • Umowa zlecenie: 4 200 - 7 500 zł brutto / mies.
    • Kontrakt B2B: 5 000 - 7 000 zł netto + VAT / mies.