kandydatów

Etat Senior Account Manager

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 6830349, z dnia 2022-04-08

Klient portalu Praca.pl

Dla naszego klienta z branży HR poszukujemy osoby na stanowisko Senior Account Manager, która dołączy do prężnie rozwijającego się działu sprzedaży!
Szukamy osób, które będą skupiać się na pozyskiwaniu nowych klientów.

Senior Account Manager

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Sprzedaż produktu z obszaru HR
  • Budowanie relacji z partnerami
  • Realizowanie celów sprzedażowych

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży produktów z branży HR
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji
  • Zainteresowanie obszarem sprzedaży, nowymi technologiami oraz marketingiem
  • Praca z nastawieniem na realizację celu
  • W przypadku obcokrajowców wymagana jest bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Indywidualny budżet szkoleniowy
  • Imprezy integracyjne