kandydatów

Etat Specjalista ds. Marketingu i e-Commerce

Firma: Słowianka Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Slowianka Nail Trends to marka stworzona z pasji do pięknych paznokci – bo to one są wizytówką każdej kobiety. Wyznaczamy trendy w stylizacji paznokci.

Kierujemy się sztuką, profesjonalizmem oraz wiedzą, które są tak mocno zakorzenione w naszych działaniach. Inspirujemy się światem mody i kultury popularnej znanej nam na całym świecie. Nie lubimy nudy, wolimy odróżniać się od pozostałych, dlatego połączmy nasze talenty w całość, żeby stworzyć coś niezwykłego.

Specjalista ds. Marketingu i e-Commerce
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie administracyjne dla działu marketingu w tym sporządzanie zestawień,
  • Współpraca z firmą zewnętrzną w kwestii działań e-commerce,
  • Nadzór nad materiałami promocyjnymi - wdrażanie, zamawianie, kontrola stanów
  • Koordynacja i planowanie eventów firmowych;
  • Koordynacja sesji zdjęciowych, przygotowywanie scenografii dla transmisji LIVE
  • Obsługa profili społecznościowych - kontakt z klientem (głównie Facebook, Instagram, grupy na FB oraz YouTube, a dodatkowo: LinkedIn, Pinterest),
  • Znajomość, monitorowanie treści (Brand24) i analiza trendów w mediach społecznościowych,
  • Współtworzenie oraz wdrażanie zautomatyzowanych kampanii na podstawie zachowań użytkowników;
  • Wspieranie realizacji kampanii e-mail, sms, push;
  • Określanie bazy docelowej wysyłek bezpośrednich (segmentacja w kanałach newsletter, push, sms);
  • Obsługa platformy internetowej - wgrywanie contentu, opieka nad cyklem publikacji, zamawianie materiałów copywritterskich,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku (warunek konieczny),
  • Biegłej znajomości programu Canva,
  • Umiejętności tworzenia angażujących treści tzw. lekkie pióro,
  • Umiejętności organizacji pracy i samodzielności w jej wykonywaniu,
  • Wyczucia estetyki i kreatywności,
  • Samodzielności,
  • Znajomość branży stylizacji paznokci będzie dodatkowym atutem,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Praca stacjonarna,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w rozwijających projektach,
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Codziennie pyszną kawę i świetny zespół współpracowników :)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszelkich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, moim życiorysie, CV oraz liście motywacyjnym przez Slowianka Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie oraz Nataliię Larina prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą: NL Slowianka Nataliia Larina z siedzibą w Krakowie, posiadających łącznie status współadministratorów danych osobowych - na potrzeby obecnej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Dane osobowe, o których mowa w art.221 § 1 kodeksu pracy przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) i c) RODO.

Dane osobowe, o których mowa w art.221a § 1 kodeksu pracy przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, tj. wyłącznie za zgodą kandydata. Kandydat podając te dane w życiorysie, CV lub liście motywacyjnym zgadza się na ich przetwarzanie przez Slowianka Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie oraz Nataliię Larina prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą: NL Slowianka Nataliia Larina z siedzibą w Krakowie, posiadających łącznie status współadministratorów danych osobowych.