kandydatów

Etat Instalator systemów zabezpieczeń technicznych

Firma: Impel Technical Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Impel Technical Security Sp. z o.o., spółka będąca częścią Grupy Impel, świadcząca usługi projektowania i instalacji zabezpieczeń technicznych, monitoringu sygnałów z systemów alarmowych oraz wizyjnych.

Instalator systemów zabezpieczeń technicznych
Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków:
  • Instalacje systemów CCTV i alarmowych oraz montaż instalacji niskoprądowych (np. SSWIN, CCTV, KD, itp.)
  • Montaż instalacji elektrycznych, sieci LAN, tras kablowych
  • Usuwanie bieżących awarii
  • Prowadzenie prac modernizacyjnych instalacji niskoprądowych
  • Prowadzenie konserwacji, remontów urządzeń niskoprądowych i elektrycznych
Nasze wymagania:
  • Roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (istnieje także możliwość przeszkolenia na stanowisku dla osób bez doświadczenia ale zainteresowanych pracą w branży)
  • Uprawnienia SEP min. do 1 Kv
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość zagadnień dotyczących instalacji elektrycznych oraz urządzeń elektrycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność, dobra organizacja pracy
  • Dokładność, punktualność, odpowiedzialność za powierzone zadania i narzędzia
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji biznesowej
  • Wyzwania i dynamiczne środowisko pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
Grupa Impel to:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Impel Technical Security Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 (dalej Spółka).

W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Podstawą przetwarzania przez Spółkę Pani/Pana danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO w zw. z art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, polega na zabezpieczeniu Impel System Sp. z. o.o. przed ewentualnymi zarzutami wynikającymi z roszczeń związanymi z procesem rekrutacji. W przypadku zamieszczenia przez Panią/Pana klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych na wzięcie udziału w procesie prowadzonej rekrutacji, podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych będzie również zgoda - art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W dowolnym momencie ma Pani/Pan prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj

Jeśli potrzebuje Pani/Pan dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chce Pani/Pan skorzystać z przysługujących praw, prosimy o skontaktowanie się z nami:

Inspektor Ochrony Danych:

Tel: + 48 22 211 18 60 E-mail: iod@auraco.pl

Impel Technical Security Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-04-2022
Wyświetleń: 159