kandydatów

Etat Starszy Specjalista ds. Zakupów

Firma: PGE Energia Ciepła S.A. miejsce pracy: Kraków

PGE Energia Ciepła S.A.z Grupy PGE

jest największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji. Jesteśmy liderem w branży ciepłowniczej w Polsce.

Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy. Inwestujemy w przyszłość: zarówno w nisko- i zeroemisyjne ciepłownictwo, jak i w ciągły rozwój pracowników.

Proponujemy atrakcyjną i przyszłościową ścieżkę kariery dla naszych pracowników.

Dołącz do naszego świata pełnego mocy i energii!

Starszy Specjalista ds. Zakupów
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: PGEEC/CEN/JS/9/2022

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja planowanych i nieplanowanych postępowań zakupowych zgodnie z Ustawą Prawo zamówień publicznych.
  • Realizacja planowanych i nieplanowanych postępowań zakupowych niepublicznych na podstawie procedur wewnętrznych Spółki.
  • Przygotowywanie dokumentacji zakupowej.
  • Weryfikacja i uzgadnianie dokumentów z komórkami/jednostkami organizacyjnymi Spółki.
  • Pełnienie roli przewodniczącego Komisji przetargowych.
  • Realizacja procesu aneksowania umów.
  • Opracowywanie i uzasadnianie propozycji wyboru dostawców.
  • Archiwizowanie dokumentacji zakupowej.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze zakupów.
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu postępowań przetargowych zgodnie z Ustawą Prawo zamówień publicznych.
  • Znajomość przepisów prawa w obszarze: Prawa zamówień publicznych, kluczowych przepisów Kodeksu Cywilnego dotyczących zobowiązań.
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane profile związane z prawem.
  • Znajomość technik zakupowych oraz negocjacyjnych.
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy.
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.
  • Bogaty system kafeteryjny ZFŚS.
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego).
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.