kandydatów

Etat Młodszy Architekt Systemów IT

Firma: Apteka Dr.Max miejsce pracy: Kraków

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max –lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicąale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamypotencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.
Młodszy Architekt Systemów IT - Kraków
Obowiązki:
  • Definiowanie architektury oprogramowania i rozwiązań integracyjnych dla sieci Dr. Max często we współpracy z Grupą Dr.Max oraz dostawcami zewnętrznymi
  • Kierowanie pracami projektowymi oraz zarządzanie mniejszymi projektami
  • Identyfikowanie odpowiedniej architektury oprogramowania w oparciu o wymagania/specyfikację projektu
  • Wsparcie w projektowaniu funkcjonalności systemów IT, m.in. w obszarze e-commerce
  • Uczestniczenie w procesie tworzenia oraz weryfikacji specyfikacji oprogramowania w celu zapewnienia wymaganej funkcjonalności
  • Tworzenie oraz utrzymywanie szczegółowej dokumentacji technicznej zgodnie ze sztuką
  • Koordynacja prac wykonywanych przez dostawców zewnętrznych
  • Zapewnienie integralności systemów IT, architektury oprogramowania oraz sprawdzenie jej zgodności ze specyfikacją
  • Udział w testach integracyjnych
Wymagania:
  • Preferowane wykształcenie wyższe, kierunkowe
  • Min. rok (junior)/3 lata (regular) na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania oraz tworzenia dokumentacji technicznej
  • Ogólna znajomość procesów biznesowych w złożonej organizacji
  • Znajomość przynajmniej dwóch kompleksowych systemów IT klasy ERP, POS, WMS, FI, CMS oraz systemów wspomagających
  • Znajomość zasad działania rozwiązań oraz procesów e-commerce
  • Znajomość wzorców projektowych, dobrych praktyk w projektowaniu oprogramowania oraz baz danych
  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym
  • Znajomość różnych typów API (REST, SOAP, WCF itp.)
  • Znajomość różnych formatów wymiany danych (XML, JSON, oData, CSV itp.)
  • Znajomość narzędzi: JIRA, Confluence, SoapUI, GitLab/GitHub
  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność
  • Dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły, umiejętność nadawania pomysłom konkretnej formy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność, efektywność i dynamika w działaniu
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, telefon, laptop)