kandydatów

Etat Pielęgniarka / Pielęgniarz

Firma: Fresenius miejsce pracy: Kraków

Pielęgniarka / Pielęgniarz
Miejsce pracy: Stacja dializ w Krakowie
Opis stanowiska:
  • prowadzenie zabiegów hemodializy,
  • opieka pielęgniarska nad pacjentami hemodializowanymi oraz dializowanymi otrzewnowo,
  • prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej.
Warto z nami pracować, gdyż:
  • troszczymy się o bezpieczeństwo Twojej pracy w czasie pandemii  koronawirusa,
  • mamy ważną misję do spełnienia wobec naszych pacjentów,
  • pracujemy na własnym, nowoczesnym sprzęcie, by dbać o zdrowie i życie,
  • mamy wiedzę i doświadczenie, by się nimi dzielić.
Oczekujemy:
  • aktualnego prawa wykonywania zawodu pielęgniarka/pielęgniarz,
  • zaangażowania i chęci rozwoju.
 Oferujemy:
  • gwarancję stabilności warunków wynagrodzenia i zatrudnienia,
  • profesjonalne przeszkolenie w zakresie pielęgniarstwa dializacyjnego,
  • formę zatrudnienia wg preferencji: umowę o pracę, kontrakt, zlecenie,
  • pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w tym w CV, przez Fresenius Nephrocare Polska sp. z o.o. z siedzi-bą w Poznaniu przy ul. Krzywej 13, 60-118 Poznań w celu udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz udziału w dalszych procesach rekrutacyjnych (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”). Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.
Fresenius - pasjonaci z misją. Zobacz więcej »