kandydatów

Etat Projektant / Wdrożeniowiec Instalacji Technologicznych

Firma: AB INDUSTRY S.A. miejsce pracy: Trzebinia

Ogłoszenie numer: 6733416, z dnia 2022-03-22

Firma AB Industry specjalizuje się w Uczciwym, Profesjonalnym i Terminowym prowadzeniu inwestycji przemysłowych. Projektujemy, wdrażamy i uruchamiany linie produkcyjne.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Projektant / Wdrożeniowiec Instalacji Technologicznych

Miejsce pracy: małopolskie / Trzebinia

Nr Ref.: PIT/P

Opis stanowiska

  • Projektowanie oraz wdrażanie nowych procesów technologicznych
  • Kontrolowanie i doskonalenie istniejących procesów technologicznych
  • Dobór odpowiednich urządzeń technologicznych do aplikacji
  • Wykonywanie schematów technologiczno – pomiarowych P&ID
  • Dobór i specyfikacja urządzeń, armatury i wyposażenia technologicznego
  • Przygotowywanie części opisowej i rysunkowej dokumentacji projektowej
  • Wykonywanie rzutów i aksonometrii instalacji rurowych
  • Nadzór/realizację projektów wykonawczych, branżowych dla przemysłu
  • Przeprowadzanie szkoleń dla Inwestora z wdrożonych instalacji
  • Terminowość i jakość realizowanych projektów

Wymagania

  • Uczciwość, pracowitość i profesjonalizm
  • Samodzielność i motywacja do pracy
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • Gotowość do wyjazdów i dyspozycyjność
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Inżynieria chemiczna i procesowa, Technologie mechaniczne, Inżyniera produkcji itp.
  • Znajomość środowiska Office
  • Umiejętność projektowania w programach CAD
  • Chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w projektowaniu, obliczaniu parametrów rurociągów i bilansów cieplnych
  • Umiejętność wykorzystania oprogramowania Autopipe, Cadmatic, Solid Works/Inventor
  • Uprawnienia do obsługi sprzętu ciężkiego (wózki widłowe, manitou itp.)
  • Doświadczenie w kwestiach relokacji maszyn/urządzeń, całych linii produkcyjnych
  • Dobra znajomość języka niemieckiego, rosyjskiego, angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm