kandydatów

Etat Junior Menedżer Sprzedaży

Firma: Aviva Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Junior Menedżer Sprzedaży

Wielu chce zarabiać dużo ale nie wielu ma odwagę wziąć sprawy w swoje ręce.

Jeśli szukasz biznesu, w którym możesz rozwijać kompetencje i jednocześnie budować duże dochody w firmie, która jest stabilnym i zaufanym Partnerem, to dobrze trafiłeś. Zadbaj z nami o swoją karierę i rozwijaj się u boku najlepszej kadry menedżerskiej !

Poszukujemy Doradcy Ubezpieczeniowego, który wraz z nami będzie wspierał i pomagał naszym klientom oraz zabezpieczał ich życie i zdrowie.

Decydujesz o czasie i trybie swojej pracy.

Regulujesz poziom swoich zarobków - docelowo, wraz z rozwojem w strukturach, realizując zakładane aktywności i plan sprzedażowy Grupy, możesz uzyskać wynagrodzenie na poziome kilku a nawet kilkunastu tysięcy miesięcznie.

Jeśli chcesz pracować z najlepszymi – dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków
  • Wsparcie w budowaniu zespołów sprzedażowych. Nauczymy Cię direct search'u, rekrutacji w social mediach, tworzenia ogłoszeń o pracę, prowadzenia rozmów z kandydatami. Docelowo będziesz rekrutować i wdrażać nowych Doradców Ubezpieczeniowych
  • Będziesz ciągle doskonalić wiedzę produktową i sprzedażową
  • Budowanie długoterminowych i trwałych relacji z klientami
  • Analizowanie potrzeb i oczekiwań klienta oraz doradztwo w wyborze indywidualnego rozwiązania ubezpieczeniowego
Nasze wymagania
  • Twoje doświadczenie w sprzedaży i/lub prowadzeniu zespołu
  • Profesjonalne podejście do wykonywanych zadań
  • Chęć systematycznego poszerzanie wiedzy
  • Posiadasz min. zdaną maturę oraz prawo jazdy kat. B
To oferujemy
  • Profesjonalny system szkoleń menedżerskich
  • Kompleksowe wsparcie i wdrożenie do pracy pod okiem doświadczonego Menedżera
  • Sporo się nauczysz - i to od najlepszych (największa liczba członków MDRT, międzynarodowej organizacji skupiającej najlepszych specjalistów w zakresie ubezpieczeń na życie i oszczędności, wywodzi się z Avivy)
  • Jasną ścieżkę kariery - rozwój w kierunku Menedżera
  • Możliwość udziału w regionalnych i ogólnopolskich akcjach CSR
  • Nowoczesne miejsce pracy oraz narzędzia do pracy

Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:

„Zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie współpracy w celu udziału w procesie rekrutacji organizowanym przez Aviva Sp. z o.o. Informuję jednocześnie, że zapoznałam/em się z Polityką Prywatności dla kandydatów na Kierowników obowiązującą w Avivie.