kandydatów

Etat Kierownik Zmiany Gastronomii

Firma: Hyatt Place Kraków miejsce pracy: Kraków

3M HOTELS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Międzynarodowa sieć hotelowa Hyatt Worldwide wznawia swoją działalność i podkreśla obecność na rynku polskim w 2022 roku otwarciem hotelu Hyatt Place Kraków, tym samym wprowadzając do Polski markę Hyatt Place z kategorii hoteli select service. Hotel zlokalizowany przy Al. 3 Maja 51, w sąsiedztwie Stadionu Wisła w Krakowie, będzie liczył 216 pokoi.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kierownik Zmiany Gastronomii

Jeżeli masz min roczne doświadczenie pracy na tym lub podległym stanowisku i czujesz, że jesteś gotowy podjąć wyzwanie pracy w okresie Pre-Openingi i Openingu hotelu Hyatt Place Kraków**** czekamy na Twoją aplikację.

Twój zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za obsługę gości hotelowych oraz dbanie o ich komfort i jak najlepsze wrażenia z pobytu w ramach prowadzonej zmiany,
  • Świadczenie usług wg standardów sieci Hyatt,
  • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy podległego zespołu na zmianie oraz wspomaganie Kierownika Operacyjnego Działu Gastronomii,
  • Szkolenie i motywowanie podległego personelu celem podnoszenia jakości,
  • Przewidywanie oczekiwań i reagowanie na bieżące potrzeby oraz życzenia gości,
  • Współpraca z kuchnią, aby zapewnić najwyższy standard jakości i atrakcyjności wizualnej podawanych dań,
  • Analiza wybranych kategorii kosztowych,
  • Maksymalizowanie przychodów,
  • Współpraca z pozostałymi działami hotelu,
  • Bieżące raportowanie wyników hotelu.
Nasze wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Doświadczenie przy obsłudze gości a ’ la carte,
  • Wykształcenie gastronomiczne,
  • Zdolności interpersonalne i umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w roli lidera,
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Znajomość systemu operacyjnego Opera,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Odpowiedzialność, uczciwość i dokładność,
  • Aktualna książeczka dla celów sanitarno- epidemiologicznych,
  • Dyspozycyjność  – praca zmianowa.
To oferujemy:
  • Niepowtarzalne doświadczenie w pracy w fazie pre-opening hotelu sieciowego,
  • Umowę o pracę lub umowę partnerską,
  • Udział w programach adaptacyjnych,
  • Strój służbowy,
  • Możliwość dalszego rozwoju,
  • Poczucie, że największą wartością firmy są ludzie.