kandydatów

Etat Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Firma: Hyatt Place Kraków miejsce pracy: Kraków

3M HOTELS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Międzynarodowa sieć hotelowa Hyatt Worldwide wznawia swoją działalność i podkreśla obecność na rynku polskim w 2022 roku otwarciem hotelu Hyatt Place Kraków, tym samym wprowadzając do Polski markę Hyatt Place z kategorii hoteli select service. Hotel zlokalizowany przy Al. 3 Maja 51,
w sąsiedztwie Stadionu Wisła w Krakowie, będzie liczył 216 pokoi.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Jeżeli masz min 3 letnie doświadczenie pracy na analogicznym stanowisku w sieciowym hotelu
i czujesz, że jesteś gotowa/y podjąć wyzwanie otwarcia z nami hotelu Hyatt Place Kraków – czekamy na Twoją aplikację. Upewnij się również, że spełniasz poniższe kryteria.

Opis stanowiska:

Do zadań na stanowisku Samodzielniej Księgowej/Samodzielnego Księgowego należeć będzie przyjemność, a jednocześnie odpowiedzialność za zorganizowanie sprawnego i terminowego oraz wysokiej jakości funkcjonowania Działu Finansowego pod nadzorem i bezpośredniej współpracy z Dyrektorem Finansowym, w szczególności:

  • weryfikacja, rozliczanie oraz ujmowanie w księgach transakcji zakupu/sprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi, a także wymogami sieci Hyatt;
  • bieżące prowadzenie rozliczeń dotyczących przedpłat, zaliczek wraz z ich końcowym rozliczeniem, płatności bezgotówkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi, a także wymogami sieci Hyatt;
  • rozliczanie zaliczek oraz delegacji pracowniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi, a także wymogami sieci Hyatt;
  • aktywny udział w prowadzeniu pod nadzorem Dyrektora Finansowego ksiąg rachunkowych oraz podatkowych spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi, a także wymogami sieci Hyatt;
  • pomoc w przygotowywaniu Sprawozdań Finansowych, zeznań oraz deklaracji podatkowych pod nadzorem Dyrektora Finansowego zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi, a także wymogami sieci Hyatt;
  • sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP oraz innych instytucji zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi, a także wymogami sieci Hyatt;
  • przygotowywanie płatności pod nadzorem Dyrektora Finansowego;
  • branie aktywnego udziału w zamknięciach miesięcznych na potrzeby USALI oraz rozliczeń podatkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi, a także wymogami sieci Hyatt;
  • bieżące rozwiązywanie problemów natury księgowo- podatkowej w uzgodnieniu z Dyrektorem Finansowym.
Nasze wymagania:
  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz podatkowych (VAT/CIT, inne podatki);
  • ukończone studia w zakresie rachunkowości lub finansów;
  • odpowiedzialność, uczciwość i dokładność;
  • samodzielność;
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu;
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • doświadczenie w pracy z systemem Symfonia/Saldeo będzie znaczącym atutem.
Oferujemy:
  • niepowtarzalne doświadczenie w pracy w fazie pre-opening hotelu sieciowego;
  • umowę o pracę lub umowę partnerską;
  • udział w programach adaptacyjnych;
  • strój służbowy;
  • możliwość dalszego rozwoju;
  • poczucie, że największą wartością firmy są ludzie.