kandydatów

Etat Asystent zarządcy nieruchomości

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 6699348, z dnia 2022-03-15

Klient portalu Praca.pl

Firma  administrująca i zarządzająca nieruchomościami na terenie Krakowa

Asystent zarządcy nieruchomości

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Bezpośrednie wsparcie zarządcy i administratorów budynków oraz działu księgowości ( pomoc w obsłudze zebrań, przygotowywanie uchwał, umów, deklaracji, uzupełnianie KOB itp..)
  • Kontakt i korespondencja z usługodawcami, urzędami, podwykonawcami, mieszkańcami
  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej
  • Obsługa dedykowanego programu do zarządzania nieruchomościami
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura (obieg dokumentów, kontakt telefoniczny i e-mailowy, nadzór nad zaopatrzeniem)
  • Ewidencja i archiwizacja dokumentów
  • Praca w siedzibie biura oraz w terenie ( np. rozwożenie korespondencji na budynki, kontrola podwykonawców)

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego
  • Podstawowej wiedzy z zakresu wspólnot mieszkaniowych, gospodarki nieruchomościami, administracji
  • Umiejętności interpersonalnych
  • Lubisz kontakt z ludźmi i pracę w zespole – jesteś sumienny i kreatywny

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Wsparcie merytoryczne
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wykorzystanie i rozwój doświadczenia, umiejętności i wiedzy