kandydatów

Etat Technik utrzymania ruchu

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Bochnia

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Bochnia | Numer ref.: TUR/076/GPA

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy własnej, determinacja w działaniu
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektromechaniczne lub pokrewne)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz posługiwania się dokumentacją techniczno-ruchową
  • Mile widziana znajomość procesów montażu lub procesów wtrysku/wytłaczania
  • Uprawnienia energetyczne grupy 1 - mile widziane
  • Gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany), od poniedziałku do piątku

Zadania:

  • Diagnostyka i usuwanie awarii elektrycznych i mechanicznych maszyn
  • Wykonywanie remontów i przeglądów prewencyjnych maszyn, urządzeń i instalacji zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną
  • Instalacje i uruchomienia linii produkcyjnych
  • Udział w projektach modernizacji linii produkcyjnych/maszyn
  • Ścisła współpraca z Działem Produkcji
  • Codzienna implementacja standardów 5S