kandydatów

Etat Pracownik IT

Firma: "ANTRANS BIS" ANNA PACIA SPÓŁKA JAWNA miejsce pracy: Olkusz

Ogłoszenie numer: 6676158, z dnia 2022-03-11

"ANTRANS BIS" ANNA PACIA SPÓŁKA JAWNA

Stale rosnące wymagania klientów firmy powodują sukcesywny rozwój firmy dlatego poszukujemy:

Pracownik IT

Miejsce pracy: małopolskie / Olkusz

Opis stanowiska

Znajomość klienckich systemów operacyjnych z rodziny Windows oraz sprzętu komputerowego dla użytkowników końcowych (komputery, drukarki, urządzenia peryferyjne) w zakresie:

  • instalacja i konfiguracja systemu,

  • konfiguracja kont użytkowników,

  • instalacja i konfiguracja oprogramowania użytkowego,

  • instalacja i konfiguracja urządzeń peryferyjnych,

  • diagnozowanie problemów,

  • dbanie o infrastrukturę sieciową oraz jej modernizacja,

  • znajomość technologii sieci bezprzewodowych 802.11b/g/n Ubiquiti / Mikrotik,

  • utrzymanie i monitorowanie ciągłości pracy serwerów,

  • montaż i konfiguracja monitoringu IP oraz alarmów,

  • zarządzanie bazami danych SQL,

  • obsługa procesu reklamacyjnego oraz serwisowego sprzętu IT,

  • instalacja, konfiguracja oraz zarządzanie sprzętem IT,

  • aktualizowanie dokumentacji,

  • zarządzanie procesami aktualizacji modernizacja oraz wdrażanie aplikacji.

Wymagania

  • znajomość podstawowa systemów rodziny Windows Server tym zagadnienia związane z instalacją i konfiguracją, wirtualizacją, backup-em,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane informatyczne),
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • sumienność i komunikatywność,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość infrastruktury sieciowej,
  • znajomość systemów Microsoft Windows i środowiska Microsoft 365,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenie, b2b,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju,
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • odpowiedzialną i interesującą pracę,
  • ubezpieczenie na życie,
  • pakiet sportowy.