kandydatów

Etat Spedytor międzynarodowy

Firma: "ANTRANS BIS" ANNA PACIA SPÓŁKA JAWNA miejsce pracy: Olkusz

Ogłoszenie numer: 6676155, z dnia 2022-03-11

"ANTRANS BIS" ANNA PACIA SPÓŁKA JAWNA

Stale rosnące wymagania klientów firmy powodują sukcesywny rozwój firmy dlatego poszukujemy:

Spedytor międzynarodowy

Miejsce pracy: małopolskie / Olkusz

Opis stanowiska

  • Organizacja transportów w relacjach międzynarodowych
  • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów
  • Stała analiza i optymalizacja kosztów
  • Nadzór nad dokumentacją spedycyjną
  • Współpraca z magazynem

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku Spedytora
  • Chęci rozwoju i dążenia do awansu
  • Umiejętność pracy indywidualnej, jak i w zespole pod presją czasu
  • Umiejętność organizacji transportów cało pojazdowych i częściowych

Oferujemy

  • Pracę w dobrze rozpoznawalnej i stabilnie rozwijającej się firmie
  • Imprezy integracyjne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy i dodatkowe benefity
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość rozwoju (kreatywne szkolenia) i awansu
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym obiekcie