kandydatów

Etat Nauczyciel wychowania wczesnoszkolnego

Firma: Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 6657285, z dnia 2022-03-09

Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o.o.

Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR  Sp. z o.o. od ponad 10 lat prowadzi w Krakowie specjalistyczne placówki edukacyjne dla dzieci zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Nauczyciel wychowania wczesnoszkolnego

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Do głównych zadań nauczyciela  należy:

  • Prowadzenie zajęć grupowych i indywidualnych z dziećmi.
  • Tworzenie kompleksowych programów edukacyjno - terapeutycznych.
  • Systematyczna ewaluacja celów terapii.
  • Prowadzenie i odpowiedzialność za realizację pracy pedagogicznej opartej na pełnej znajomości dziecka, jego środowiska rodzinnego, programu terapii nauczania i wychowania
  • Dostosowanie materiałów edukacyjnych do specyficznych potrzeb dziecka z autyzmem.
  • Współpraca ze specjalistami świadczącymi wykwalifikowaną pomoc psychologiczną, pedagogiczną, zdrowotną i inną.
  • Prowadzenie dokumentacji pedagogicznej i terapeutycznej dziecka oraz grupy wg ustalonych zasad.
  • Otaczanie indywidualną opieką każdego ze swoich wychowanków i utrzymywanie kontaktu z rodzicami swoich wychowanków w celu: poznania i ustalenia potrzeb rozwojowych dzieci, ustalenia form pracy oraz ujednolicenia oddziaływań terapeutycznych i wychowawczych.
  • Przygotowanie sali do zajęć: dbanie o jej wystrój, pomoce dydaktyczne, pomoce terapeutyczne oraz utrzymanie w sali ładu i porządku.
  • Zaangażowanie i uczestnictwo w spotkaniach zespołu.
  • Angażowanie  się w przygotowanie i czynne uczestniczenie w wydarzeniach specjalnych organizowanych przez Przystanek Przedszkolak.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe ( mile widziane dodatkowe z zakresu oligofrenopedagogiki)
  • kursy i szkolenia z zakresu metod pracy z dziećmi/osobami z autyzmem

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w młodym zespole
  • współpracę ze specjalistami
  • szkolenia i kursy związane z autyzmem
  • stałą superwizję pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-03-2022
Wyświetleń: 163