Etat Specjalista ds. obsługi klientów on-line (dział Marketingu)

Firma: Purinova Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną działającą w branży chemicznej. Stawiamy zarówno na rozwój nowych technologii jak i ludzi. Rezultatem tego są własne patenty na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie. Aktualnie w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klientów on-line (dział Marketingu)

Dział marketingu firmy Purinova (właściciela marki Purios) poszukuje do teamu w Krakowie osób, które będą prowadzić aktywną obsługę pozyskiwanych zapytań tzw. leadów. Do Twoich zadań będzie należała obsługa klientów, którzy złożyli zapytanie o produkt.

Zakres obowiązków:
  • Obsługa zapytań (leadów) ze źródeł online, dostarczanych przez dział Marketingu (bez pozyskiwania nowych)
  • Czuwanie nad procesem obsługi klientów, prowadzenie klienta przez proces zakupu,
  • Lead nurting – edukacja i przygotowanie leada do przekazania firmom wykonawczym lub handlowcom,
  • Raportowanie oraz weryfikacja niezbędnych danych.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie min. średnie
  • Komunikatywność i swoboda w rozmowie z klientem,
  • Umiejętność diagnozy potrzeb i prowadzenia obsługi klienta w tym sprzedaży,
  • Doświadczenie lub zainteresowanie w pracy przy obsłudze klientów online i/lub e-commerce,
  • Znajomość branży budowlanej a konkretnie izolacyjnej będzie dużym dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,
  • pracę w nowoczesnym biurze w Krakowie,
  • dzielenie się wiedzą i wymiana doświadczeń,
  • dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, bony świąteczne
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • zniżka na edukację dla pracowników we współpracy z WSB,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.