kandydatów

Etat Specjalista ds. Narzędziowni i Magazynu Pomocniczego

Firma: ATT Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Firma ATT www.att.eu jest wiodącym producentem systemów odwodnień oraz konstrukcji ze stali nierdzewnej. Jako lider na rynku dostarczamy towary do klientów sektora budowlanego w ponad 50 krajach na całym świecie.

Firma w branży stalowej będąca wiodącym dostawcą konstrukcji i odwodnieni dla sektora budowlanego i spożywczego w ponad 50 krajach poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Narzędziowni i Magazynu Pomocniczego
Miejsce pracy: Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przyjmowanie i odbiór towaru
  • Sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentacją
  • Składanie zapytań ofertowych jak i zamówień dla dostawców
  • Lokalizowanie materiału w magazynie
  • Wydawanie materiałów na produkcję
  • Prace porządkowe w obrębie magazynu
  • Prowadzenie  dokumentacji i gospodarki magazynowej zgodnie ze standardami firmy

WYMAGANIA:

  • Nie wymagamy ukończenia studiów
  • Pozytywne nastawienie do pracy
  • Obsługa komputera – programy magazynowy, MS Office – Excel
  • Mile widziana umiejętność obsługi programów magazynowych
  • Wiedza techniczna z zakresu znajomości materiałów, spawalnictwa i ślusarstwa – dodatkowy atut
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność, dyspozycyjność
  • Dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w pracy na magazynie

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę - pełny etat
  • Możliwość dostosowania godzin pracy dla osób kończących studia
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników