kandydatów

Etat Magazynier

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Kraków | Numer ref.: MAG/003/AKR

Oferta:

  • Praca na pełny etat
  • Jedna zmiana
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Umiejętność skupienia
  • Skuteczność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Mile widziane uprawnienia UDT

Zadania:

  • Kompletacja zamówień
  • Pomoc z załadunkiem towaru
  • Pomoc z rozładunkiem towaru
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Pozostałe oferty pracy w firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.
Etat Pracownik produkcji w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Kokotów 24-07-2022
Etat Pakowacz w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków 22-07-2022
Etat Konsultant ds. Rozwiązań OnSite w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Skawina 20-07-2022
Etat Pracownik montażu w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Niepołomice 15-07-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 03-03-2022
Wyświetleń: 233