kandydatów

Etat Inspektor ds. technicznych

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 6591843, z dnia 2022-02-24

Klient portalu Praca.pl

Firma zarządzająca nieruchomościami zatrudni:

Inspektor ds. technicznych

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • sporządzanie umów i aneksów na prace konserwacyjne i remontowe,
  • obsługa mieszkańców poprzez przyjmowanie i rejestrację zgłoszeń, oraz prowadzenie korespondencji,
  • udział w zebraniach wspólnot mieszkaniowych,
  • zlecanie robót konserwacyjnych,
  • bieżące przeglądy budynków.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne - średnie lub wyższe,
  • sprawna obsługa komputera, komunikatywność,
  • mile widziane uprawnienia budowlane.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełny etat,
  • pracę w niewielkim zespole i w przyjaznej atmosferze,
  • szkolenia branżowe.