kandydatów

Etat Kelner / Kelnerka

Firma: CFI Hotels Group miejsce pracy: Kraków

CFI Hotels Group to dynamicznie rozwijająca się sieć obiektów hotelowych w Polsce. Obecnie posiadamy 14 lokalizacji oferujących doskonałą jakość, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny. Naszymi Klientami są zarówno firmy planujące organizację konferencji, sympozjów i szkoleń jak i rodziny spragnione relaksu w najbardziej urokliwych zakątkach kraju.

Do Premier Kraków Hotel **** w Krakowie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kelner / Kelnerka
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Bieżąca obsługa gości restauracji
  • Obsługa gości na bankietach i imprezach okolicznościowych
  • Przygotowanie sali restauracyjnej do codziennej pracy
  • Dbanie o czystość stolików
  • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji i hotelu
Wymagania:
  • Wysoka kultura osobista oraz zdolności w zakresie komunikacji bezpośredniej
  • Entuzjazm i empatia w codziennej pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Wykształcenie gastronomiczne mile widziane
  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy:
  • Umowę o pracę/zlecenie
  • Konkurencyjną stawkę godzinową
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Pracę w stabilnej i prestiżowej firmie

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2 (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres trwania rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
4) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody.
5) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
6) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.