kandydatów

Etat Magazynier - Owoce & Warzywa

Firma: WIGA Dystrybutor Warzyw I Owoców Galos Wiesław miejsce pracy: Czernichów

Ogłoszenie numer: 6583167, z dnia 2022-02-23

Firam WIGA wyspecjalizowana jest w obrocie warzyw i owoców. Aktualnie zatrudnimy osobę na stanowisko:

Magazynier - Owoce & Warzywa

Miejsce pracy: małopolskie / Czernichów

Opis stanowiska

  • Realizacja zamówień w dziale (owoce & warzywa)- Kompletacja zamówień
  • Układanie towaru
  • Kontrola jakości
  • Inne proste prace na terenie magazynu
  • Praca w trybie zmianowym

Wymagania

  • Doświadczenie w pracach magazynowych, mile widziane doświadczenie na magazynie z podobnym asortymentem (owoce & warzywa, napoje, itd.)
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Książeczka sanepidowska

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Premia uzależniona od wyników
  • Dodatki za pracę w nadgodzinach, nockach, niedziele i święta
  • Wynagrodzenie za wolne święta