kandydatów

Etat Specjalista ds. bankowości korporacyjnej

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Kraków

Od nas dostaniesz:
  • Umowę B2B
  • Konkursy sprzedażowe
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Rozbudowany system adaptacyjny
  • Dofinansowanie do świąt i wypoczynku
Zobacz co nas motywujedo pracy:

Specjalista ds. bankowości korporacyjnej

miejsce pracy: Kraków, Nr ref.: Hunter2022

Zespół Specjalistów ds. bankowości korporacyjnej to grupa kilkudziesięciu osób, które wspierają oddziały korporacyjne w całej Polsce, nawiązując relacje z potencjalnymi klientami z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw (do 50 mPLN przychodu rocznie). Na co dzień specjaliści pomagają doradcom z naszych oddziałów w dotarciu do nowych klientów i wspólnie wypracowują najlepsze rozwiązania w finansowaniu przedsiębiorców.

Twój zakres obowiązków:

  • nawiązywanie kontaktu i relacji z przedsiębiorcami z różnych branż
  • prezentowanie klientom (bezpośrednio lub zdalnie) możliwości rozwoju ich firmy w zakresie produktów dedykowanych małym i średnim przedsiębiorstwom (rachunki, kredyty, transakcje wymiany walut, faktoring)
  • pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych do współpracy
  • współpraca ze specjalistami produktowymi w Oddziale Korporacyjnym

Nasze wymagania:

  • umiejętność nawiązania relacji z klientem telefonicznie i budowania sieci kontaktów online,
  • doświadczenie w pozyskaniu klientów firmowych lub MŚP
  • gotowość do współpracy w oparciu o kontrakt (jeśli martwisz się tym, że nie - prowadziłeś/aś nigdy działalności gospodarczej, wesprzemy Cię w jej założeniu),
  • nastawienie na realizację celów, samodzielność oraz dobra organizacja

To oferujemy:

  • kontrakt B2B i pomoc w założeniu własnej działalności gospodarczej
  • pracę w modelu hybrydowym w jednym z naszych oddziałów korporacyjnych
  • wsparcie jednego z trzech naszych koordynatorów zespołów, na których zawsze możesz liczyć
  • atrakcyjną podstawę i miesięczny system prowizyjny
  • szkolenia wprowadzające, wsparcie merytoryczne koordynatora i zespołu oddziału korporacyjnego
  • przyjazny system działania - od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • możliwość działania częściowo zdalnie (home office)
  • narzędzia niezbędne do pracy – laptop, telefon
  • auto służbowe z kartą paliwową pod warunkiem zrealizowania celów sprzedażowych

Jeśli masz pytania, chcesz wiedzieć więcej zanim zaaplikujesz, skontaktuj się bezpośrednio z Koordynatorem odpowiadającym za dany Region. Profile naszych Koordynatorów znajdziesz na portalu Linkedin:)

- Krzysztof Olkowicz (mazowieckie, łódzkie, lubelskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie)
- Wojciech Byczek (małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie)
- Wojciech Jankowski (dolnośląskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie)

  • Umowę B2B