kandydatów

Etat Specjalista ds. zakupów

Firma: Schwinn Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Firma Schwinn Polska z siedzibą w Krakowie ul. Nad Drwiną 4 zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych oraz aluminium poszukuje pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych,
  • Składanie zamówień, monitorowanie dostaw surowców, materiałów,
  • Ustalanie i kontrola cen u dostawców, rachunków, warunków płatności,
  • Sprawdzanie stanów magazynowych w współpracy z magazynierami,
  • Przygotowywanie i planowanie materiałów do produkcji,
  • Zamawianie transportu międzynarodowego.
 Wymagania
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego co najmniej na poziomie min. B1,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu ProAlpha,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole.
Oferujemy
  • Możliwość przyuczenia do pracy na w/w stanowisku.
  • Ciekawą pracę w stabilnej międzynarodowej firmie,
  • Interesującą pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia doskonalące wiedzę i umiejętności zawodowe,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • Umowę o pracę.