kandydatów

Etat Architekt

Firma: Grupa Deweloperska START miejsce pracy: Kraków

Grupę Deweloperską START tworzy konsekwentnie budowany od lat zespół wyjątkowych specjalistów z wielu dziedzin. Przykładamy ogromną wagę do ludzi, których kwalifikacje oraz talent są gwarancją utrzymania najwyższego poziomu jakości. Głęboki szacunek dla każdego człowieka oraz ścisła współpraca między działami tworzy środowisko doskonałe do pracy i rozwoju. Wiedza, umiejętności i zaangażowaniu zespołu pozwalają każdego dnia z sukcesem odpowiadać na potrzeby naszych Klientów.
Przykładamy wagę do potrzeb naszych pracowników dlatego wyznajemy zasadę harmonii pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym. Oferujemy możliwość podnoszenia kwalifikacji i jesteśmy otwarci na nowatorskie pomysły oraz kreatywne podejście do zadań.
Pracujemy w centrum Krakowa, dzięki czemu wszędzie jest blisko. Zapewniamy przestrzeń do pracy, wysokiej jakości sprzęt oraz dobrą atmosferę. Wierzymy w moc sentencji „W zdrowym ciele zdrowy duch” dlatego dofinansowujemy pakiety sportowe naszych pracowników.

Architekt
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • samodzielna praca nad analizami chłonności, koncepcjami architektonicznymi, projektami budowalnymi oraz wykonawczymi,
  • koordynowanie procesu projektowego i nadzór nad procesem wykonawczym,
  • projekty aranżacji wnętrz części wspólnych,
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe (architektoniczne),
  • uprawnienia budowlane,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 rok,
  • biegła znajomość Prawa Budowlanego i przepisów wykonawczych,
  • biegła znajomość programów branżowych, co najmniej: AutoCAD, a mile widziane SketchUp, 3d Studio, Photoshop, Corel,
  • osoba winna być zdecydowana, samodzielna i sumienna, ale jednocześnie kreatywna i komunikatywna. Ponadto, wymagana jest umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w zespole architektów,
  • wprowadzenie w zakres obowiązków,
  • zasoby niezbędne do realizacji podjętych działań,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń oraz rozwinięcia posiadanych umiejętności,
  • przyjazną atmosferę pracy oraz stabilne zatrudnienie.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)