kandydatów

Etat Negocjator

Firma: Knight Frank Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Na co dzień zajmujemy się doradztwem nieruchomościowym. Działamy tam gdzie potrzebuje tego nasz klient. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy z siedzibą w Londynie. Mamy 523 biura, w 60 krajach na świecie, w których pracuje ponad 18 000 ekspertów. Jesteśmy jednym z najdłużej działających międzynarodowych zespołów nieruchomościowych w Polsce. Specjalizujemy się w runku komercyjnym; przeprowadzamy badania rynku; wyceniamy nieruchomości; zajmujemy się sprzedażą/kupnem biurowców, obiektów handlowych i magazynowych, a także zarządzaniem i komercjalizacją.  W Polsce główna siedziba znajduję się w Warszawie, a sieć biur regionalnych pokrywa się z głównymi rynkami nieruchomości w Polsce. (Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań i Wrocław).  Relacje między ludzkie we wszystkim co robimy są dla nas podstawą.

Negocjator
Miejsce pracy: Kraków
Twój zakres obowiązków:
  • Prowadzenie negocjacji zmierzających do wynajmu powierzchni biurowych
  • Poszukiwanie potencjalnych najemców powierzchni biurowych
  • Przygotowywanie ofert dla najemców
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy przy komercjalizacji powierzchni
  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Realizacja założonych planów i celów budżetowych
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2-3 letnie doświadczenie w wynajmie powierzchni komercyjnych
  • Praktyczna wiedza z zakresu komercjalizacji obiektów biurowych
  • Znajomość rynku nieruchomości komercyjnych
  • Umiejętność wyszukiwania danych i analizy informacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra umiejętność komunikacji oraz dobre umiejętności negocjacyjne
  • Entuzjazm i dynamizm w działaniu
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę z najlepszymi
  • Pakiet benefitów (opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz kartę Multisport Plus)
  • Możliwość rozwoju
  • Świetną lokalizację biura
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Knight Frank Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Knight Frank Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 49. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.