kandydatów

Etat Kontroler Finansowy

Firma: VRG S.A. miejsce pracy: Kraków

Vistula Group S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. Vistulą i Wólczanką. Obecne oblicze Vistula Group S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kontroler Finansowy
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
  • ocena działalności jednostki/segmentu, kontrola i analiza wykonania planów i budżetów,
  • realizacja i nadzór nad powierzonymi procesami kontrolingowymi, w tym ich optymalizacja,
  • przygotowywanie raportów, w tym rozwój systemu raportowania,
  • uczestnictwo w procesach zamknięcia okresu,
  • współuczestnictwo w procesie budżetowania,
  • komunikacja z działami w ramach pozyskiwania i weryfikacji danych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe w zakresie nauk ekonomicznych lub ścisłych (preferowane: finanse i rachunkowość, controlling, ekonometria, statystyka),
  • minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze kontrolingu lub analiz finansowych,
  • znajomość zasad rachunkowości zarządczej i finansowej,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel, mile widziana znajomość Power Query i Power BI,
  • umiejętność interpretowania liczb i faktów oraz ich jasnego przedstawienia,
  • zorientowanie na cel oraz bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • pracę w rozpoznawalnej na rynku spółce giełdowej,
  • możliwość rozwoju umiejętności narzędziowych (VBA, Power BI, Power Query),
  • możliwość bezpośredniej współpracy z biznesem oraz posiadania wpływu na podejmowane decyzje,
  • świadczenia dodatkowe (pakiet rekreacyjny, prywata opieka medyczna, program lojalnościowy).