kandydatów

Etat Inżynier Robót Sanitarnych

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Kraków

ERBUD to CZWARTA NAJWIĘKSZA grupa budowlana w Polsce notowana na GWP*.

Mamy 7 LINII BIZNESOWYCH. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, drogowym, hydrotechnicznym i modułowym oraz OZE. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu i energetyki.

Realizujemy ponad 120 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 13 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy 3000 OSÓB.

Jesteśmy TECH = rozwijamy BIM. Jesteśmy ECO = jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy EMAS (certyfikat środowiskowy). Jesteśmy w PBB = naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na budowie.

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Inżynier Robót Sanitarnych
Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
Opis stanowiska
  • Analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji wraz z wykonaniem/weryfikacją przedmiarów i wyceną robót;
  • Nadzór powierzonych robót sanitarnych zgodnie z projektem podstawowym i rysunkami roboczymi oraz nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników ustalonych zasad wykonywania robót sanitarnych;
  • Koordynowanie prac podwykonawców branży sanitarnej (w tym instalacji wentylacji i klimatyzacji) na inwestycjach;
  • Opracowanie harmonogramów robót i przedkładanie ich do zatwierdzenia Kierownictwu budowy;
  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach negocjacyjnych z inwestorami, podwykonawcami i dostawcami;
  • Współpraca z inwestorami oraz z biurami projektowymi w zakresie branży sanitarnej.
Wymagania:
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne profilowe lub w trakcie nauki w specjalności uprawniającej do uzyskania uprawnień budowlanych – sanitarnych bez ograniczeń (znajomość i doświadczenie w realizacji, automatyki wentylacji i klimatyzacji oraz systemów BMS będzie dodatkowym atutem);
  • Znajomości kosztorysowania;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office w tym MS Project, AutoCAD, NORMA PRO;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość obowiązujących norm technicznych i przepisów;
  • Umiejętność zarządzania, wyznaczania celów, delegowania zadań, koordynacji pracy.
Oferujemy:
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.