kandydatów

Etat Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych

Firma: Jacobs miejsce pracy: Kraków

Jacobs jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi dla klientów z sektora publicznego i prywatnego na całym świecie.

W naszych biurach w Krakowie i Warszawie zatrudniamy ponad 1700 pracowników, którzy wspierają naszą działalność we wszystkich regionach świata. W ramach Global Delivery Center (GDC) nasi inżynierowie współpracują przy realizacji mulidyscyplinarnych projektów z zakresu Infrastruktury lądowej, wodnej i ochrony środowiska. Nasi specjaliści z Global Business Services (GBS) zapewniają wsparcie i doradzwo w zakresie rachunkowości, zakupów, IT, HR i projektowania graficznego.

Rozpocznij karierę w firmie, która inspiruje i zapewnia pracę, dzięki której możesz się rozwijać i odnosić sukcesy każdego dnia.
Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: BI 000D16
Zakres obowiązków:
  • Uczestnictwo w sporządzaniu projektów instalacji sanitarnych (HVAC, wod-kan) w tym modelowanie w 3D;
  • Przygotowywanie dokumentacji w języku angielskim;
  • Koordynacja projektów z innymi branżami;
  • Uczestniczenie w spotkaniach projektowych prowadzonych w środowisku międzynarodowym;
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub co najmniej inżynierskie na kierunku inżynieria środowiska i/lub energetyka w specjalności ciepłownictwo, ogrzewnictwo, wentylacja i klimatyzacja lub wodociągi i kanalizacja (ewentualnie specjalności pokrewne);
  • Dobra znajomość i umiejętność posługiwania się oprogramowaniem inżynierskim CAD, takim jak AutoCAD lub Microstation, znajomość oprogramowania do modelowania 3D jak np: Revit MEP, AECOsim, OpenPlant będzie dodatkowym atutem;
  • Podstawowa znajomość branżowych programów obliczeniowych np. do obliczeń strat ciepła, obliczeń hydraulicznych jak np.: InstalSoft, Audytor;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min. poziom B2 (w tym słownictwo techniczne dotyczące branży), znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz analitycznego myślenia;
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole;
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Możliwość pracy w biurze, zdalnie lub w modelu hybrydowym;
  • Pracę w doświadczonym zespole projektowym, przy międzynarodowych, długoterminowych projektach;
  • Możliwość uczestnictwa w inicjatywach związanych z innowacją i jej praktyczne wykorzystanie w automatyzacji i optymalizacji projektowania z użyciem różnych technologii, narzędzi oraz języków programowania;
  • Elastyczne godziny pracy ( rozpoczynamy między 7:30-9:30);
  • „Krótkie piątki” (poniedziałek – czwartek 8.5h, piątek 6h);
  • Współpracę z inżynierami z zagranicznych biur Jacobs;
  • Członkostwo w sieciach społecznościowych Jacobs ( Women’s network, One World, PRISM, Careers Network, Collectively i innych) oraz udział w inicjatywach związanych z ich działalnością;
  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, system kafeteryjny My Benefit, opieka psychologiczna) ;
  • Dofinansowanie kursu j. angielskiego;
  • Coroczny zwrot kosztów członkostwa w izbie inżynierów;
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych i współpracy z innymi branżami przy realizacji projektów o globalnej skali.