kandydatów

Etat Elektromechanik

Firma: Firma Dźwigowa M.Urbanek miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 6383046, z dnia 2022-01-18

Firma Dźwigowa M.Urbanek

Zajmujemy się serwisem i przygotowywaniem urządzeń transportu bliskiego do badań przeprowadzanych przez UDT , dopuszczających je do eksploatacji.

Elektromechanik

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • serwis,
  • konserwacje i przygotowanie do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego urządzeń transportu bliskiego - podesty ruchome,
  • HDS,żurawie,
  • windy załadowcze

Wymagania

  • doświadczenie  w serwisie urządzeń transportu bliskiego - elektromechanika, automatyka, hydraulika siłowa,
  • wykształcenie zawodowe lub techniczne w kierunku elektromechaniki, elektroniki , automatyki,sterowań elektrohydraulicznych,
  • absolwenci technikum elektronicznego, elektrycznego ,mechanicznego.

Oferujemy

  • możliwość pozyskania uprawnień do konserwacji urządzeń transportu bliskiego ,
  • możliwość rozwijania umiejętności
  • szkolenia w czasie pracy
  • premie uznaniowe
  • opieka medyczna w PZU
  • grupowe ubezpieczenie na życie i NNWW w Avivie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-01-2022
Wyświetleń: 179