kandydatów

Etat Młodszy specjalista ds. sprzedaży

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Kraków

Od nas dostaniesz:
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Konkursy sprzedażowe
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Rozbudowany system adaptacyjny
  • Dofinansowanie do świąt  i wypoczynku
Zobacz co nas motywujedo pracy:

Młodszy specjalista ds. sprzedaży

miejsce pracy: Kraków, Nr ref.: RKM/004/0122

Twoje zadania:

  • sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (m.in. konta, kredyty, depozyty)
  • realizacja transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • promowanie zdalnych kanałów dystrybucji

Potrzebne Ci będzie:

  • empatyczne nastawienie do pracy z klientem
  • motywacja do osiągania najlepszych wyników
  • konsekwencja w realizacji założonych celów
  • dynamizm w działaniu, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • praktyka w obsłudze Klienta lub sprzedaży, mile widziane doświadczenie w obsłudze kasowej
  • chęć zdobywania nowych umiejętności w aktywnej sprzedaży produktów bankowych
  • otwartość na pracę z mobilnymi narzędziami (smartfon, tablet)