kandydatów

Etat Pomocnik muzealny - Kasjer

Firma: MUZEUM NARODOWE W KRAKOWIE miejsce pracy: Kraków

Muzeum Narodowe w Krakowie jest instytucją kultury z przeszło 140-letnią tradycją. Zbiory, nad którymi sprawujemy pieczę, liczą ponad 900 tysięcy eksponatów, a naszą misją jest upowszechnianie sztuki polskiej i zagranicznej. Zatrudniamy obecnie prawie 600 pracowników w kilkunastu oddziałach zlokalizowanych w Krakowie oraz w Zakopanem.

Pomocnik muzealny - Kasjer
Miejsce pracy: Kraków

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa kasy fiskalnej (program Iksoris);
  • Dozorowanie zbiorów znajdujących się na ekspozycji;
  • Udzielanie informacji zwiedzającym;
  • Obsługa sklepiku muzealnego - sprzedaż biletów i wydawnictw;
  • Obsługa multimediów, koncertów oraz innych wydarzeń artystycznych i edukacyjnych;
  • Utrzymywanie czystości w pomieszczeniach wystawowych i muzealnych;
  • Drobne prace gospodarcze.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta;
  • Dyspozycyjność;
  • Wysoka kultura osobista oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie i samodzielność;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej, renomowanej instytucji kultury;
  • Pracę w równoważnym systemie czasu pracy;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie wypoczynku);
  • Możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (darmowe wejścia na wszystkie wystawy w MNK).