kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Obsługi Pacjentów

Firma: Medicover Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Pacjentów
Miejsce pracy: Kraków

Centrum Medicover
ul. Podgórska 36, Kraków

ul. Jasnogórska 1, Kraków

Najlepszy kandydat to taki, który:
  • ma przede wszystkim chęć pracy z klientem,
  • jest asertywny i lubi wyzwania,
  • posiada doświadczenie w obsłudze klienta,
  • swobodnie komunikuje się w języku angielskim – coraz częściej pacjentami Medicover są obcokrajowcy.
Twoim głównym obowiązkiem będzie bezpośrednia obsługa pacjentów, czyli:
  • umawianie wizyt,
  • pomoc w korzystaniu z naszych usług,
  • informowanie o możliwościach dotyczących usług Medicover,
  • wydawanie recept i dokumentacji medycznej,
  • pobieranie płatności za usługi dodatkowe.
Jak będzie wyglądać nasza współpraca?
  • współpraca w oparciu o umowę zlecenie,
  • tworzymy zespół zaangażowanych i wspierających się osób,
  • elastyczny czas pracy,
  • centrum działa od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-20:00, a także w weekendy 8:00-14:00,
  • świętazawsze wolne od pracy.
Jakie możliwości rozwoju możemy Ci zaproponować?
  • program rekrutacji wewnętrznych pozwala na aplikowanie na stanowiska wewnątrz organizacji już od 1. dnia pracy – obecny Koordynator Zespołu Obsługi Pacjentów, który jest Twoim potencjalnym przełożonym również zaczynał pracę na tym stanowisku.