kandydatów

Etat Asystent/ka ds. Obsługi Kursantów

Firma: LINCOLN Szkoła Języków Obcych miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 6210516, z dnia 2021-12-16

LINCOLN Szkoła Języków Obcych i Centrum Egzaminacyjne Cambridge English to firma od 18lat oferująca innowacyjne podejście do nauki języków obcych. Naszym Klientom zapewniamy efektywną naukę, dzięki współpracy z zespołem lektorów posiadających bogate doświadczenie i budujących atmosferę sprzyjającą aktywnej nauce. Zapewniamy gwarancję najwyższej jakości usług.

Asystent/ka ds. Obsługi Kursantów

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Codzienna obsługa Kursantów w sekretariacie Szkoły (udzielanie ustnych/ pisemnych oraz telefonicznych informacji),
  • Obsługa finansowa sekretariatu,
  • Pomoc w bieżących sprawach administracyjnych,
  • Bieżąca współpraca z kontrahentami Szkoły,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wewnątrz i na zewnątrz.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku asystenckim, w obsłudze klienta,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację i korzystanie z dokumentacji,
  • Biegła obsługa MS Office,
  • Umiejętności organizacyjne i samodzielność w działaniu,
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej lub umowy o pracę,
  • Miłą atmosferę i otwartą, nowoczesną kulturę pracy,
  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy,
  • Możliwość rozwoju oraz awansu w ramach struktur firmy.
  • Szkolenia językowe dla pracowników.