kandydatów

Etat Wychowawca/czyni w placówce wsparcia dziennego

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego miejsce pracy: Słomniki

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Wychowawca/czyni w placówce wsparcia dziennego
Miejsce pracy: Słomniki
Numer: StPr/2021-12-06/3520
OBOWIĄZKI:
Opieka i prowadzenie pracy wychowawczej z 25 podopiecznymi PWDRealizacja Indywidualnych Planów DziałaniaWspółpraca ze środowiskiem domowym podopiecznychProwadzenie zajęć wychowawczych i animacyjnych dla podopiecznych PWDZapewnienie warunków harmonijnego rozwoju dzieciom i młodzieżyRealizacja działań zgodnie z zapisami w projekcie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: empatia
Uprawnienia: dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne

Wymagania inne:

[Inne] : Kandydaci składają kompletne aplikacje w formie papierowej lub mailowej na adres: gops@slomniki.pl. Aplikacja musi zawierać wszystkie wymienione w ogłoszeniu załączniki. Ogłoszenie dostępne jest także pod adresem: https://bip.malopolska.pl/gopspolecznej5,a,1917169,nabor-na-wolne-stanowisko-pracy-wychowawcyczyni-w-placowce-wsparcia-dziennego-12-etatu.html

Miejsce pracy:

Słomniki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego