kandydatów

Etat Starszy specjalista ds. personalnych koordynator kraju

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy specjalista ds. personalnych koordynator kraju
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/9235
OBOWIĄZKI:
ZARZĄDZANIE DANYMI PRACOWNIKÓW W ZAKRESIE ICH WYNAGRODZEŃ, ZARZĄDZANIE PROCESAMI W ZAKRESIE KOMPENSAT PRACOWNICZYCH. NALICZANIE ZASIŁKÓW. GENEROWANIE I ANALIZA RAPORTÓW, ANALIZA DANYCH, ZARZĄDZANIE PROMOCJAMI, ZMIANĄ WYNAGRODZEŃ, KONSULTACJE MIĘDZYNARODOWE W ZAKRESIE ZMIAN WYNAGRODZEŃ I ZASIŁKÓW, KONSULTACJE MIĘDZYNARODOWE W CELU ZWIĘKSZENIA EFEKTYWNOŚCI AKTUALNYCH PROCEDUR. ZGŁASZANIE I REJESTROWANIE PRACOWNIKÓW DO URZĘDÓW I UBEZPIECZALNI.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: Wyższe, kierunek wykształcenia: Ekonomia, Specjalność ekonomia pracy. Doświadczenie zawodowe Minimum 1,5 roku doświadczenia zawodowego na stanowisku specjalisty ds. Personalnych. Umiejętności: Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy wielozadaniowej, zdolność pracy w zespole międzynarodowym. Znajomośc języków obcych: Język angielski i język turecki, poziom znajomości: Biegły. Pracodawca nie wymaga potwierdzenia znajomości języków obcych certyfikatem.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie