kandydatów

Etat Starszy księgowy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy księgowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/9233
OBOWIĄZKI:
Monitorowanie transakcji w systemie, dokonując niezbędnych korekt. Sprawdzanie i uzgadnianie sald kont klientów, badanie rozbieżności. Regularny kontakt z klientami drogą telefoniczną. Monitorowanie procesu obliczania premii klientów w systemie. Wspieranie innych członków zespołu w codziennych procesach. Zapewnianie wsparcia audytowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: hiszpański, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: finanse, rachunkowość, ekonomia/ekonomia międzynarodowa, księgowość, doświadczenie zawodowe: co najmniej 3 letnie doświadczenie w obszarze księgowości; umiejętności: znajomość programu Oracle, znajomość MS Office, znajomość języków obcych: j. angielski komunikatywny, j. hiszpański komunikatywny, główne języki komunikacji w firmie/z klientem

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie