kandydatów

Etat Sprzątaczka

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/9232
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków: dbanie o czystość lokalu, części przeznaczonych na pobyt dzieci: sale dla dzieci, toalety, pomieszczeńwyłącznie dla personelu: toaleta, kuchnia oraz części wspólnych szatnia gabinety. Mycie i wyparzanie naczyń i sztućcówwielorazowego użytku, dbanie o czystość blatów roboczych w kuchni, podłogi, ścian, lodówki, wyparzacza, ekspresu dokawy, czajnika elektrycznego, półek na magazynowanie produktów suchych, półek na naczynia, wózków kelnerskich. Dbanieo czystość szatni: mycie podłogi, mycie szafek dla dzieci, dbanie o kwiaty. W salach dla dzieci mycie podłogi, stołów, krzeseł ipółek na materiał, mycie szyb przynajmniej raz w roku, mycie i ścieranie kurzy na wysokich szafach, kurtynach elektrycznych,dezynfekcja materiałów. Mycie i dezynfekcja pomieszczeń sanitarnych. Umowa zlecenie, 20 h/tydzień
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: obowiązkowość
Uprawnienia: dokładność, rzetelność
Uprawnienia: dobra organizacja czasu pracy

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 1 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie