kandydatów

Etat Projektant mody

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Projektant mody
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/9229
OBOWIĄZKI:
Zaprojektowanie artystyczne odzieży do seryjnej lub unikatowej produkcji, zgodnie z potrzebami i trendami mody oraz rynku.Rodzaj umowy: umowa o dzieło. Przewidywany czas zatrudnienia: 1 rok. Wartość dzieła za 1 rok pracy to 6000 zł, płatne w 12 transzach, gdzie 1 transza to 500 zł.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Projektowanie odzieży3 miesiące doświadczenia na stanowisku krawcowa lub szwaczka

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie