kandydatów

Etat Kasjer sprzedawca

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kasjer sprzedawca
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/9171
OBOWIĄZKI:
kasowanie za pomocą kasy rejestracyjnej należności od klientów w wysokości wyszczególnionej w dowodach sprzedaży;przyjmowanie należności od klientów w formie gotówki, wydawanie reszty;potwierdzanie za pomocą kasy rejestracyjnej przyjęcia należności, czuwanie nad prawidłowym rejestrowaniem przyjętej należności na właściwych licznikach kasy;sprawdzanie zgodności ogólnej i zgodności wartości wystawionych dowodów sprzedaży przez poszczególne stoiska z ilością i wartością paragonów zarejestrowanych przez kasę na właściwych licznikach;rozliczanie kasy i przekazywanie utargów do kasy głównej;uczestniczenie przy likwidacji liczników kasy rejestracyjnej po zakończeniu pracy zmiany. przyjmowanie dostaw artykułów spożywczych do punktu sprzedaży;przygotowywanie artykułów spożywczych do sprzedaży, ich eksponowanie i oznaczanie;składowanie towarów w punkcie sprzedaży z zapewnieniem odpowiednich warunków przechowywania;kontrolowanie jakości artykułów spożywczych przeznaczonych do sprzedaży;obsługiwanie klientów zgodnie ze standardami zapewniającymi jakość;zawieranie transakcji sprzedaży i wydawanie dokumentów z nią związanych;dokonywanie rozliczeń finansowych po zakończonej pracy łącznie z zabezpieczaniem utargów;organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kasjer handlowy
Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie