kandydatów

Etat Specjalista ds. cen transferowych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. cen transferowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/9260
OBOWIĄZKI:
ZAPEWNIENIE I KONTROLOWANIE POPRAWNOŚCI KSIĘGOWAŃ POD KĄTEM PODATKOWYM, SPRAWOWANIE KONTROLI NAD WEWNĘTRZNYMI PROCEDURAMI OPERACYJNYMI W CELU ZAPEWNIENIA ZGODNOŚCI Z PRAWEM RAPORTOWANIA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Język: portugalski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

poziom wykształcenia wyższe biznesowe5 lat doświadczenia w firmie z branży podatkowebardzo dobra znajomość j. portugalskiego

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie