kandydatów

Etat Specjalista ds. marketingu / Marketing Specialist

Firma: Tututis miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 6137358, z dnia 2021-12-03

Tututis - jeden z wiodących producentów wózków dziecięcych w Europie. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu każdego dnia tworzymy innowacyjne rozwiązania, aby rodzicielstwo było łatwiejsze i przyjemniejsze. Zapraszamy do dołączenia do międzynarodowej spółki Tututis!

Specjalista ds. marketingu / Marketing Specialist

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Zarządzanie komunikacją marki i kanałami maksymalizującymi reputację wśród naszych kluczowych odbiorców
  • Badanie nowych trendów marketingowych i identyfikacja potencjalnych możliwości twórczych
  • Zarządzanie relacjami z klientami i przygotowywanie materiałów marketingowych
  • Organizowanie wystaw produktów i reprezentowanie marki na targach
  • Tworzenie cyfrowych kampanii reklamowych w mediach społecznościowych i Google
  • Recenzje produktów filmowych w mediach społecznościowych
  • Administrowanie stroną internetową i tworzeniem treści
  • Pisanie kreatywnych tekstów, artykułów na blogu
  • Tłumaczenie tekstu z angielskiego na polski.

Wymagania

  • Szkolnictwo wyższe; najlepiej studia marketingowe
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Ponad 2 lata doświadczenia w marketingu
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami e-marketingowymi: menedżerami Facebook Ads, Google Ads, e-mail marketingiem
  • Umiejętność adaptacji i przyjmowania nowych technik i technologii.

Oferujemy

  • Możliwość bycia częścią szybko rozwijającej się międzynarodowej firmy
  • Rozwój zawodowy i możliwości szkolenia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Praca zdalna i biurowa