kandydatów

Etat Manager Sprzedaży / Sales Manager

Firma: Tututis miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 6137343, z dnia 2021-12-03

Tututis - jeden z wiodących producentów wózków dziecięcych w Europie. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu każdego dnia tworzymy innowacyjne rozwiązania, aby rodzicielstwo było łatwiejsze i przyjemniejsze. Zapraszamy do dołączenia do międzynarodowej spółki Tututis!

Manager Sprzedaży / Sales Manager

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Szukamy kandydata, który będzie zdyscyplinowany i będzie miał doświadczenie w demonstracji produktów dla dzieci, takich jak wózki dziecięce i foteliki samochodowe. Kandydat powinien czuć się komfortowo z częstymi podróżami i być w stanie na bieżąco generować nowe leady sprzedażowe na polskim rynku. Kandydat powinien być w stanie śledzić sprzedaż i skutecznie komunikować się z innymi członkami organizacji.

Obowiązki

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami na polskim rynku
  • Edukowanie klientów i uczestnictwo w targach w celu demonstracji produktów
  • Generowanie potencjalnych leadów do przyszłej sprzedaży, poprzez znalezienie nowych partnerów na rynku
  • Wyznaczanie i przekraczanie celów
  • Śledzenie i raportowanie sprzedaży w sposób zorganizowany
  • Skuteczna komunikacja z innymi członkami zespołu w firmie (marketing i sprzedaż)

Wymagania

  • Tytuł licencjata
  • 3 - 5 lat doświadczenia w sprzedaży (preferowane artykuły dziecięce, wózki dziecięce lub foteliki samochodowe itp.)
  • Silna etyka pracy i umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office i oprogramowania do zarządzania relacjami z klientami
  • Możliwość podróżowania w celach biznesowych, potrzebne jest prawo jazdy
  • Umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Prawo jazdy

Oferujemy

  • Możliwość bycia częścią szybko rozwijającej się międzynarodowej firmy
  • Rozwój zawodowy i możliwości szkolenia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Praca zdalna i biurowa

Rodzaj zatrudnienia

  • Pełny etat